10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога ќе погледнете на кој начин ова момче го соборило стеблото, нема да им верувате на сопствените очи (ВИДЕО)

Луѓето се најсовршени суштества на светот, но понекогаш знаат да се однесуваат будалесто. Кога ќе погледнете што направило ова момче ќе останете без текст.

Имено, цел свој живот го поминал играјќи рагби, па станал популарен во тој спорт. Набрзо се повредил и морал да го напушти рагбито.

Кога ќе погледнете што направил нема да им верувате на сопствените очи: