10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
UncategorizedМОЗАИК

Како се асфалтираат патишта во Австралија? (ВИДЕО)

Еве со каква технологија и брзина се асфалтираат патиштата низ Австралија.

Погледнете го видеото…