7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

ХАОС: Му пукаше во колено, а потоа не знаеше што го снашло! (видео)

На улица во еден руски град се случила несекојдневна пресметка, а се` е забележано на снимка.Насилници пукале во еден човек, а потоа тој полудел и им се осветил на неверојатен начин.

Уверете се сами: