6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Го чистел морското дно со подводна пумпа. Добро подгответе се за она што следи на 0:25 секунда!

Сите луѓе на светот ги замислуваат ајкулите како најстрашни суштества, и обично, тоа е вистина. Ајкулите навистина се владетели со океанот и на нивна територија никој не смее да се спротистави.

Но, тоа не важи ако на другата страна се наоѓа подводна пумпа за ископување. Во продолжение погледнете како „помина“ една ајкула која се приближила до ваква пумпа…

Спонзорирано: