Browsing Category

Мозаик

Секси полицајка му напишала казна, а потоа му го покажала задникот (Видео)

Секси полицајка му напишала казна, а потоа му го покажала задникот (Видео) Кој не би посакал да добие ваква пријава за преминување вон пешачки? Секси полицајка ги застанувала минувачите заканувајќи се дека ќе им напише казна, а потоа…

Никогаш не би погодиле: Еве каде овој мафијаш криел милион евра (Видео)

Полицајците во Бари, Италија, минатата година пронашле речиси милион евра при претрес кај локален мафијаш. Парите се наоѓале во вакумирани пластични кеси, скриени зад двоен ѕид под прозор, вкупно 936.000 евра. Полицијата не пронашла…

Најголемиот светски настан: Еве како всушност известиле Германците за погребот на Тито

Осми мај 1980 година погребан е југословенскиот претседател Јосип Броз Тито кој починал четири дена претходно. Тоа бил настан кој собрал дотогаш невиден број водечки светски политичари. https://www.youtube.com/watch?v=PMzvoa2WepA…

Пливала во езеро, а потоа доживеала шок на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео)

Пливала во езеро, а потоа доживеала шок на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео) Замислете ситуација – пливате во вода и едноставно уживате во капењето, а потоа одеднаш чувствувате како нешто плива покрај вас и ве…

Ставил лут сос на гаќичките на својата згодна девојка. Неколку секунди потоа, доживеала пекол…

Ставил лут сос на гаќичките на својата згодна девојка. Неколку секунди потоа, доживеала пекол (Видео) Популарниот шегаџија Рајан Хамилтон наишол на големи осуди и бес од фановите кои го нападнале поради невкусната шега која и ја приредил…

Патници на лет над Грција од авион снимиле мистеризен летечки објект! Што е ова? (Видео)

Патници на лет над Грција од авион снимиле мистеризен летечки објект! Што е ова? (Видео) На интернет постојат безброј видеа кои прикажуваат „неидентификувани летечки објекти“. Меѓутоа, повеќето од тие видеа не се во целост чисти и се…

Кога ќе видите како се асфалтираат патиштата во Австралија ќе се фатите за глава (Видео)

Погледнете со каква технологија и брзина се асфалтираат патиштата низ Австралија. Треба да се земе во предвид и дека тука се работи за рамен терен, а тамошната клима очигледно дозволува изградба и одржување на вакви патишта. Оваа…

Вдомиле куче, а потоа забележале дека ноќе не спие: Причината им ги скршила срцата (Видео)

Едно семејство вдомило куче, кое во истиот момент возвратило со љубов. Сакало да си игра со нивната ќерка, било послушно и многу брзо учело сè на што го поучувале. Но, една вечер, забележале нешто многу чудно. Сфатиле дека нивното…

Ужасно видео: Еве како возачите ги загрозуваат сите останати учесници во сообраќајот (Видео)

На социјалните мрежи кружи страшно видео од автомобил кој упорно преминува во спротивната лента, вклучува и гаси светла, и за влакно избегнува судир со возилата кои доаѓаат од спротивниот правец. На снимката се гледа дека возачите…

Можете ли да забележите каков облик има познатата шолја која го збуни цел свет (Видео)

Секој кој вели дека обликот на шолјата не е важен и дека е важно само она што се наоѓа во шолјата, нема поим за што зборува. Дебелината на самата шолја, обликот на дршката, длабочината и големината можат и тоа како да влијаат, ако не на…

На пилешкото месо истурила Кока-Кола: Откако ќе го погледнете овој трик, веднаш ќе се фатите за…

Дека Кока Колата е освежителен пијалак, тоа сите добро го знаеме. Меѓутоа, овој пијалак може да ви помогне и за други работи. Така во онлајн готварското шоу „Готвење со Меј Лин“ ќе видите дека комбинација од сос и Кока-Кола го…

Сакале само да затворат дупка во земјата, но се случило нешто застрашувачко (Видео)

Баш кога ќе помислите дека сте виделе сè, се појавува видео како ова! Следната снимка доаѓа од Саудиска Арабија, а прикажува како работници затвораат дупка во земјата. Како што може да се види, работниците се обидувале со багери земја и…

Ако сте еден од овие три хороскопски знаци блазе вас: Ќе заработите големи пари

Велат дека парата буши каде што бургијата не може. Овие три хороскопски знаци знаат да намирисаат пари на километар… Бик Биковите се материјалисти и сакаат удобност. Тие прво се сакаат себе си, па парите, а останатото може да почека.…

Еспресо 30, макијато 40 – Кога ќе ги погледнете овие цени во Преспа, веднаш ќе посакате да ја…

Преспанските плажи кои се уредени според највисоките стандарди се повеќе се полнат со гости деновиве, а во текот на август се очекува посетеноста да биде уште поголема, оценуваат туристичките работници од регионот, со оглед дека…

Ова се трите најсекси хороскопски знаци – дали сте меѓу нив?

Сексапилот нема век на траење, а секој човек во себе има одредена доза која повеќе или помалку е изразена. Хороскопот ги класифицира следните три знаци како најпривлечни. Шкорпија Ако некогаш сте запознале Шкорпија, знаете дека има…

Полицијата му пиша казна, па одлучил да ја плати на најлуд можен начин (Видео)

Добил казна за паркинг, а потоа одлучил да им се освети на најлуд можен начин. Еден незадоволен човек од Аделаидеа во Австралија добил казна од 60 долари поради непрописно паркирање, па одлучил да оди во градската управа и да ја плати…

16-годишник удрил млада девојка со автомобил и ја усмртил, а тогаш полицијата нашла порака во…

Ова е приказна за една млада девојка која била паметна и добра, но работите, за жал, испаднале на лошо. Оваа приказна е фикција, но пораката која ја испаќа е многу важна… „Драга мамо Отидов на забава. Се сетив на сè што ми кажа. Ми…

Најслаткото видео: Куче ’спасува’ девојче од бранови

Кучето по име Матјас влегло во море со внуката на својот сопственик, а кога мал бран го турнал девојчето, грижливото куче заклучило дека тоа е преопасно за неа и нежно ја одвлекол кон брегот. Секако, девојчето цело време се забавувало.…

Момче кое свири на улица го воодушеви светот (Видео)

Момче од Тајван е снимено како на плоштад во Тајпеј свири укулеле како некој виртуоз. Засега се знае дека момчето има 10 години и се вика Фенг, како и дека сè што зне за свирењето научил сам. Фенг станал вистинска туристичка…

Зјапал во задникот на девојка во продавница за телефони, а еве како реагирал нејзиниот дечко (Видео)

Еден маж со својата девојка посетил во продавница за мобилни телефони, кога фатил друг маж како зјапа во задникот на неговата девојка. Целата ситуација ја забележале надзорните камери во продавницата, а еве како реагирал нервозниот маж.…