Тежок инцидент пред дискотека во парк

Деветнаесет годишно момче пријавило дека утрово околу 3 часот во близина на дискотека во Градскиот парк бил физички нападнат од две лица.

Полицијата превзема мерки за целосно расчистување на случајот.