Татко магионичар го воодушеви светот: Преполови бебе со помош на книги (Видео)

Татко магионичар го воодушеви светот: Преполови бебе со помош на книги (Видео)

Неверојатен трик, со кој таткото буквално ја „поделил“ својата ќерка на два дела со помош на книги, предизвика голема расправа на социјалните мрежи, а зачудените гледачи се прашуваат како тоа го направил.

Американецот Џастин Флом видеото го споделил на Фејсбук, а снимката брзо собрала повеќе од 140 милиони прегледи.

Девојчето не е повредено за време на трикот, а многумина нагодуваат дека таткото со помош на огледало го „сокрил“ вистинското тело, додека други велат дека се работи за монтажа.

Погледнете го видеото…